Misja:  Nasze pełne zaangażowanie rodzi świetnego kierowcę!

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dysponować najnowszymi rozwiązaniami z dziedziny prezentacji treści dydaktycznych, przyjaznych kursantom oraz w pełni sprawnymi pojazdami do nauki jazdy.

Nie szczędzimy ponadto trudu w podnoszeniu naszych umiejętności i kompetencji, by jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.
Korzystamy również z wiedzy i umiejętności innych, byście mogli skorzystać z najwyższego poziomu szkolenia. Dlatego od października 2009 współpracujemy z Grupą RATmed, która przeprowadza u nas profesjonalne szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Rezultatem naszych starań w realizacji misji jest ciągły rozwój firmy i wzrost zaufania naszych klientów.
Cieszymy się, że już od ponad 17 lat możemy służyć naszym klientom doświadczeniem i cennymi wskazówkami, by stali się na prawdę dobrymi kierowcami! Przez ten czas przeszkoliliśmy już ponad 1500 osób i przejechaliśmy z nimi ponad 1 mln km!

Korzystając z naszych usług macie szansę zrealizować kurs prawa jazdy na najwyższym poziomie i zdać pozytywnie egzamin na prawo jazdy!

W ostatnich latach każdego roku uczestniczyło w naszych kursach prawa jazdy ponad 200 osób! Bądź wśród nich i TY!

Potwierdzeniem konsekwentnie realizowanej misji firmy są opinie naszych kursantów umieszczoe w Księdze Referencyjnej.
 

Odzwierciedleniem, w pewnym (choć ograniczonym) stopniu, naszego zaangażowania w jak najlepsze przygotowanie naszych kursantów do prowadzenia pojazdów są uzyskiwane przez nich wyniki zdawalności. Pragniemy jednak w tym miejscu zaznaczyć, że naszym zadaniem i ambicją jest przede wszystkim nauczyć każdego naszego kursanta dobrze i bezpiecznie jeździć. To jest główny cel każdego kursu prawa jazdy!

Prezentowane poniżej dane bieżące i z lat ubiegłych, wg statystyki WORD Legnica:

Za I półrocze 2013 roku uzyskaliśmi 2 wynik wśród pierwszych trzech (najwięcej osób przystępujących do egzaminu) OSK z rezultatem 35,8 % zdanych egzaminów za I razem oraz zdawalnością ogółem - 37%.

W roku 2012 uzyskaliśmy 3 wynik wśród pierwszych trzech (najwięcej osób przystępujących do egzaminu) OSK z rezultatem 37,7% zdanych egzaminów na I razem oraz zdawalnością ogółem - 36,7%

W roku 2011 uzyskaliśmy 1 (!) wynik wśród pierwszych trzech (najwięcej osób przystępujących do egzaminu) OSK z rezultatem 47,3% zdanych egzaminów za I razem oraz zdawalnością ogółem - 43,4%   

Za I półrocze 2011 uzyskaliśmy 2 wynik wśród pierwszych pięciu (najwięcej osób przystępujących do egzaminu) OSK z rezultatem 49,1% zdanych egzaminów za I razem oraz zdawalnością ogółem - 47,3%.

W roku 2010 uzyskaliśmy 2 wynik wśród pierwszych pięciu (najwięcej osób przystępujących do egzaminu) OSK z rezultatem 32,20% zdanych egzaminów za 1-ym razem oraz zdawalnoscią ogółem -33,00%.
W roku 2009 byliśmy bezkonkurencyjni wśród pierwszych pięciu OSK - 40,40% zdanych egzaminów za 1-ym razem, 39,90% zdawalności ogółem.
W roku 2008 mieliśmy najlepszą zdawalność za 1-ym razem wśród pierwszych 9-ciu OSK - 35,50%.
Wszystkie prezentowane dane porównawcze dotyczą rynku lubińskich OSK.

Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że aby w pełni porównywać OSK, ich potencjał i jakość szkolenia, należy wziąć również pod uwagę liczbę osób, które zdały egzamin państwowy za I razem w każdym z nich. Prezentowana statystyka zdawalności mówi tylko o procentowym udziale wyników pozytywnych za I razem wśród wszystkich osób i może być taka sama przy przeszkolonych np. 50 lub 150 osobach.

W naszym OSK od 2008 roku egzamin państwowy za I razem zdało już ponad 344 osób! Bądź wśród nich i Ty!

Wszystkich, którzy chcą poznać pełną informację nt. zdawalności poszczególnych OSK z Lubina i okolic zachęcamy do zapoznania się z tymi danymi na stronach www WORD Legnica.