Witamy!
Jesteśmy pewni, że odwiedzając naszą stronę i dowiadując się o naszej ofercie chcesz nauczyć się na prawdę dobrze jeździć! Wiemy, że Twoim marzeniem jest zdobyć upragnione prawo jazdy, by móc poczuć wolność i niezależność. Jesteśmy przekonani, że Twój entuzjazm i chęci, poparte naszym doświadczeniem i wiedzą wystarczą, byś mógł zrealizować jedną z najlepszych inwestycji swojego życia - inwestycji w siebie!

Dajemy Ci szansę pełnej satysfakcji!

  • Po raz kolejny uzyskaliśmy 2 (!) najlepszy wynik zdawalności wśród największych osk w Lubinie z rezultatem 35,8 % zdanych egzaminów za I razem i 37% zdawalności ogółem! (dane za I półrocze 2013 obejmujące m.in. nowy tryb testowy). 
  • Uprościliśmy nasz system ratalny! Teraz kurs opłacany w 3 dogodnych ratach kosztuje dodatkowo 30 zł bez wzgledu na cenę kursu! To wspaniała okazja, by zapłacić za wysokiej jakości kurs w niskich, przyjaznych ratach! Szczegóły na podstronie Kursy.
  • Jesteśmy już w posiadaniu najnowszej wersji programu do prowadzenia zajęć teoretycznych systemu SPS, który umożliwia bardzo dobre przygotowanie się do egzaminu teoretycznego! Realizując w naszym OSK kurs masz pewność zdobywania wiedzy na najwyższym poziomie, co teraz jest szczególnie ważne!
  • Wszyscy nasi kursanci w ramach kursu prawa jazdy otrzymują zaświadczenie o odbyciu szkolenia w udzielania pomocy przedmedycznej GRATIS! Zaświdczenie to, ważne 2 lata, spełnia wszelkie wymogi, by być uznane za wystarczające przez uczelnie i zakłady pracy. Zajęcia przeprowadzają ratownicy medyczni z Grupy RATmed.
  • Zapraszamy wszystkich naszych kursantów (tych byłych, jak i obecnych) i naszych sympatyków do polubienia i odwiedzania naszego profilu na Facebook!